TERMÉKKATEGÓRIÁK

KARRIER

ÉRTÉKESÍTŐ / BOLTI ELADÓ (DABAS)

Cégünk 30 éves múlttal rendelkezik a festék kereskedelem területén. Tudjuk, hogy mennyire izgalmas, komplex és kihívásokkal teli a munka az üzletekben. Éppen ezért olyan munkatársat keresünk, akik magukénak érzik az értékeinket és beleillenek a csapatunkba.

Nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy vásárlóink elégedetten távozzanak üzleteinkből. Ehhez nemcsak a termékek minősége és ára járul hozzá, hanem a vonzó termékkihelyezés, a folyamatosan feltöltött polcok és a kedves segítőkész hozzáállás a vásárlókhoz.

Feladataid

  • rendelés összekészítés, csomagolás
  • árurendelés és árupakolás
  • akciók lebonyolítása
  • vásárlók segítése, tanácsadás
  • üzlettér, raktár rendben tartása
  • és nem utolsó sorban kasszázás

Elvárásaink

  • nagyfokú fizikai és szellemi terhelhetőség
  • vásárlóközpontú szemlélet
  • precíz, pontos, gyors munkavégzés
  • megbízhatóság és barátságosság
  • csapatjátékos
  • pozitív, társaságkedvelő
  • hétvégi munkavégzés vállalása

Amit kínálunk

  • stabil, megbízható munkahely
  • családias munkakörnyezet
  • támogató csapat és csapatépítő programok
  • béren kívüli juttatás

Jelentkezz és küld el fényképes önéletrajzodat e-mailben a karrier[kukac]mestervagyok.hu vagy akár személyesen is leadhatod üzleteinkben.

AJÁNLAT